Okan Kocuk: Arma için savaşıyoruz

Yeni sürem hazırlıklarını Avusturya’da sürdüren Galatasaray, kamptaki ilk hazırlık maçında Sturm Graz ekibine 2-1 yenik oldu. Avusturya kampının yorucu ve keyifli geçtiğini dile getiren Okan Kocuk, “Fazlaca güzel bir arkadaşlık ortamı var. Hoca geldiğinden beri tam bir aile ortamı oldu. Fazlaca keyifli ve yorucu antrenmanlar geçiriyoruz. Fakat genel olarak kamp güzel geçiyor” diye konuştu.
“GALATASARAY’DA KALABİLMEK İÇİN KİRALIK GİTMİŞTİM”
Galatasaray forması giymenin gururunu yaşadığını ifade eden Okan Kocuk, “Burada olabilmek için kiralık gitmiştim. Daha kuvvetli dönebilmek için. Sahada olduğum için hakikaten oldukça mutluyum. Önümde Muslera var. Bu ligin oldukça mühim bir kalecisi. Ben oynadığımda o bana oldukça destek oluyor. Tecrübelerini aktarmaya çalışıyor. Biz arma için savaşıyoruz. Birlik içinde olmamız gerekiyor. Kim oynarsa oynasın en iyisini hayata geçirmeye çalışıyor. Ben de bugün en iyisini hayata geçirmeye çalıştık. Sadece ekip olarak hemen hemen hazır değiliz” şeklinde konuştu. “OKAN HOCAMIZIN DA GELMESİYLE GÜZEL BİR ORTAM OLUŞTU”
Bu sürem Avrupa kupalarında yer alamayacaklarını hatırlatan Kocuk, şunları dile getirdi: “Avrupa’da yokuz fakat Galatasaray nerede olursa olsun hedef devamlı en üst seviyedir. İyi hazırlanıyoruz, transferler de gelecektir. Takımdaşlık da oldukça iyi. Okan hocamızın da gelmesiyle güzel bir ortam oluştu. Doğal hedef en yukarısı, şampiyon olmak ve kupayı almak. Onun için sahada var gücümüzle çalışacağız. Ümit ederim sürem sonu hedefimize ulaşırız.”

Son Dakika Haberler